A múltkor is eltalálták az irányt! Én már gondolkodok nagyon a longon!
A múltkor is eltalálták az irányt! Én már gondolkodok nagyon a longon!
Az emberek tolonganak egy arany áruháznál, amely 299 jüanért -grammonként- hírdettte meg akciósan az árút, ez mintegy 50-70 juan alacsonyabb ár
Jinan város, Kelet- kínai Shandong tartományban június 11-én 2013. 10.000 ember rohanta meg az üzletet annak ellenére, hogy korlátozták az ügyfelek vásárlási idejét 15 percre.
Valami 10 % körüli spreaddal lehet számolni ha jól tudom.
---
Menni fog a futures is szvsz.
megy ez
Múlt héten nem partnernak, hanem tulajdonosnak kellett volna lenni benne :)
attól még kitörés, hogy korrekció
hol van az még, csak korrekció zajlik
mellesleg a korai shortosok kivértezése
ha ezt tudom visszateszem az arany webshopot. Anno volt stockyn, de senki se vett 10 hónap alatt :)
Solar partnere voltam.
van egy ki kitörés felfele
http://www.videoz.hu/video/414955
hmmm érdekes
A cég Demján Sándor tulajdona, csak értenek hozzá.Van érmém is.Próbálom úgy összehozni az "aranyportfólióm ",hogy eladáskor legyen (bár ne lenne rá szükség) mindenféle "címletem".Nem egy 1 kilós tömböt akarok.
nem tudod mit kapsz mert be van csomagolva..esetleg wolfrámmal töltött szart őrizgetsz..
http://toochee.postr.hu/hamisitott-aranytomb
sztem magasan van arany ára..régebben amikor itt volt (1200) akkor nem ennyibe került.
ha valódi aranyat akarsz akkor szerintem jobbak az érmék.. de figyelj oda mert ott sem mind 24 karátos..a krugerrand pl 22 karát és annyiba kerül mint az azonos súlyú 24karátos.
azt kell venni ami épp olcsó..arany gyémánt ingatlan valuta.. de sztem érdemes inkább a pénzből vállalkozni.. ha fiatal az ember és jók a képességei akkor ezzel szabadságot vesz magának munkahelyet teremt kiélheti alkotási vágyát.. ehhez optimista beállítottság kell..ha deffenzív alapból akkor inkább fektessen be és várja az összeomlást..
ha sok pénze van az embernek fiatal korában - ami azért lássuk be ritka- akkor egyharmad kockáztat-vállalkozik..egyharmad közép és hosszútávra befektet..egyharmad liqvid eszközök.
Jól gondolod.
Megnéztem a solart,korrektnek tűnik első ránézésre
Én megyek,fizetek,elhozom.A Westenben van az irodájuk.Az ok amiért veszek:lassan semmi kamatot nem ad a bank (állampapír hozama is afelé megy),a bankban elhelyezett pénz egyre kevésbé biztonságos,a pénz egyre kevésbé biztonságos (mi a pénz). A tőkém 3-10% akarom aranyban tartani.
És mi a cím,ahová viszik az árut? ;)
:))
Egy haveromat befűzték kb 1700-nál,havonta kap egy A4-est,hogy mennyi aranyat raktak a széfbe.
Elment egy tájékoztatóra,ahol öltönyös ****ök elmagyarázták neki hogy az arany csak felfelé mehet,mert indiában veszik,mert kell nekik és elfogy a földből,stb...
Akkor mondtam neki,hogy nincs semmi,ami csak felfelé megy,mert az fenntarthatatlan(AT;))
Most meg azt mondja,hogy ez hülyeség,hogy lefelé megy,arra nem is mehetne. ;)
Aztán tovább bonyolítottam a dolgot,hogy azt kiszámoltad-é hogy ha állampapírba teszed a végkielégítésed 2 évig és most veszel aranyat,akkor mennyi is lenne? Na erre ivott gyorsan (még)egy felest... ;)
Vannak genyó átverős cégek nézz körül rendesen... Pl 2x6% illeték meg ilyen f@szságok. Meg svájci széfben gyűjtögetett aranyrudak,te meg kapsz róla egy papírt stb...