Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#621068 Keg Jenő Előzmény: #621066

Egy hónap alatt szoktak. Verjük meg a diszkont kincstár jegyet és együnk sok zöldséget és gyümölcsöt.

Re: nincs cím

#621062 Keg Jenő Előzmény: #620977

Azok tudnak nagyon szép profitot össze rakni a bchasnál akik kis pozikat nyitnak többlábon és a nyerőket építgetik. Van olyan aki 2-3 hónapig nem köt lóf@szt se... mégi csinál évente 30-4o pocentet.

Re: nincs cím

#620975 Keg Jenő Előzmény: #620971

Izgulós, azonnal zár, ha nyerőben van, benyít gyenge jelekre, nem diverzifikál.... viszont jó anya.

Re: nincs cím

#620953 Keg Jenő Előzmény: #620944

Meglepően magas a hölgyek aránya a kevés számú nyertes között a 25 millió ft alatti számláknál a bchas brókerháznál.

Re: nincs cím

#620939 Keg Jenő Előzmény: #620930

Uncsi a forex az Én fejlett kockázat kezelési reflexeimmel. Nyerőt kell kifuttatni swingig.

Re: nincs cím

#620930 Sly-- Előzmény: #620862

nyomom az ipart Buxim a forexen, nem nagyon érek rá ácsorgó részvényeket nézegetni

szerencsémre az sokkal jobban megy :-)

de azért figyelem, hogy megy a demo neked is :-))