Egy hónap alatt szoktak. Verjük meg a diszkont kincstár jegyet és együnk sok zöldséget és gyümölcsöt.
Egy hónap alatt szoktak. Verjük meg a diszkont kincstár jegyet és együnk sok zöldséget és gyümölcsöt.
Az felezni is fog...
Az egyenletes hozam görbe a jobb Zoltán.
Azok tudnak nagyon szép profitot össze rakni a bchasnál akik kis pozikat nyitnak többlábon és a nyerőket építgetik. Van olyan aki 2-3 hónapig nem köt lóf@szt se... mégi csinál évente 30-4o pocentet.
Izgulós, azonnal zár, ha nyerőben van, benyít gyenge jelekre, nem diverzifikál.... viszont jó anya.
lehet Te is jobban járnál, ha rábíznád cicamicamalackára :-))))
Szerintem arról van szó, hogy a férjük tőzsdézik a számlájukon.
gondolom mert benne voltak az nutex irodasexben az oszti rallynál ))
Meglepően magas a hölgyek aránya a kevés számú nyertes között a 25 millió ft alatti számláknál a bchas brókerháznál.
hát ezt majd meg kell beszélni a mamut 2-ben az afrikai vadásszal ))
a nyereségből lassan kivásárolhatod a b-cash a phylből :))
Az én reflexeimmel pedig nagyon izgi.:-)
Nagyon élvezem.:o)
Uncsi a forex az Én fejlett kockázat kezelési reflexeimmel. Nyerőt kell kifuttatni swingig.
nyomom az ipart Buxim a forexen, nem nagyon érek rá ácsorgó részvényeket nézegetni
szerencsémre az sokkal jobban megy :-)
de azért figyelem, hogy megy a demo neked is :-))