Re: nincs cím 2013. május 9. 11:47 Sly-- Előzmény: #620862 nyomom az ipart Buxim a forexen, nem nagyon érek rá ácsorgó részvényeket nézegetni szerencsémre az sokkal jobban megy :-) de azért figyelem, hogy megy a demo neked is :-))