Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#614807 rbbj11 Előzmény: #614796

mese mese mátka....shortban nincs olyan, hogy nincs stop. A short poziban kell legyen stop, mivel nincs viszonyítási alapja nélküle. A longokban van áttét nélkül a nulla. A shortban nincs nullás ref. szint, ezért vhol meg kell húzni. Egyetlen kivétel, ha vki pl. forexen nyomja, és vég nélkül pótolni tudja a fedezetet a short mögé. Ez esetben pedig pár tízezer euró mínuszban volt egy minimál poziméret is....

mindig a kábítás

Re: nincs cím

#614799 Dr. ursi Előzmény: #614796

elárulom bár nem ezen toppik témája most is van két devizapozi amitől sokat várok.

nuku stop.

de eszem ágában sincs leírni h mik azok és hova várom :o))) elég ha én látom ahogy hízik a pozi :o)))

és olyan részvénypozik amiknél szintén eszem ágában sincs stop.

mondok egy példát amikor nokiáról próbáltam győzködni ügyfeleket.

aki belement nyert.

aki stopot rakatott - én határozottan elleneztem - azt kiütötte és aztán nézett mint moziban.

aki meg nem ment bele az akkor akart venni amikor már széttépték a papírt.

egy ügyfelet nem siekrült lebeszélnem.

na ő a leghülyébb amúgy mert azért vett kávét mert h azt mindig isznak az emberek ...

tudod józsi van akiket nem lehet saját maguktól megvédeni.

-

nekem a nagy hibám tőzsdeileg :o) h túlségosan bízom magamban és néha túlméretezek.

mondjuk sosem ügyfélnek.

arra azé figyelek.

viszomt magamat párszor ledaráltam már :o)

Re: nincs cím

#614798 Pyxis Előzmény: #614738

Ki emlékszik még Soros Gyuri bácsi hol mikor építette le az arany portfolioját?

Ott már tudni lehetett, hogy vége a rallynak.

Re: nincs cím

#614796 Dr. ursi Előzmény: #614752

ettől tisztábban még semmit sem írtam le.

szted józsi én a fórumon lopom a napot ?

gondolod mnden szrat beírok ?

amikor épp eszembe jut van időm írok ennyi.

aki ismer az meg tudja h ohne stop ! szóval eccer sem ütött ki. poziméret és tőkeméret a lényeg ennél a technikánál.

ha túlméretezek valamit akkor ledarál, de mivel nincs stop nem üt ki.

ügyfeleim tudják h folyamatosan mindig azt mondtam h short hiszen exp ívelt fel a hülye is látta.

még pár hónapja is megpróbáltam elmagyarázni nekik h leaglább hedzselje az arany alapját ... pesrze mintha egy lóbagolynak magyraáztam volna ... most sírnak is.

Re: nincs cím

#614755 Bendeguz Előzmény: #614752

Aki csak mondja, de nem teszi meg tétjét valós pejvában, az számomra komolytalan. Írni kéne blogban, mint rbbj, vagy topicban ahogy pl én is meg sokan mások. Utólag nagyon könnyű okosnak lenni. Cédrus, kitartás!

Re: nincs cím

#614752 hosszhuszár Előzmény: #614749

:))

tavaly szeptember környékén mondtad, atom short, megnéztem..

chartot nem néztem hozzá, hányszor ütött volna ki a shortodból...de emlékeim szerinte, 1500-1600 körül volt, ( nem emlékszem jól), de utána, járt 1800 körül is....

Re: nincs cím

#614749 Dr. ursi Előzmény: #614747

jesszusom józsi mindössze két v 3 lapot kéne megnézned vissza, de tényleg hagyjuk :o)

Re: nincs cím

#614748 Dr. ursi Előzmény: #614743

sajnálom ha félreérted.

én mindig csak a saját véleményem írom és tulajdonképp saját magamnak.

eccerűen leírom a gondolatot.

semmi célom vele.

-

ha épp aranyat vettél az sem tartozik rám.

én nem vennék.

ennyi.

Re: nincs cím

#614746 Dr. ursi Előzmény: #614744

nem szokásom kivágni egy elképzelést.

rá szokásom nyitni.

nem olvastad.

2011 nyara óta ez a véleményem.

visszanézhető :o)

Re: nincs cím

#614744 hosszhuszár Előzmény: #614738

:)))

sejtettem....akkor 1700 fölött, kivágtad, gondolom a shortodat....

érdekes, hogy idáig, nem nagyon írtad ezt a tézisedet...vagy nem olvastam?

alma is lesz, 100, vagy alatta, talán ha tizedelik....))

Re: nincs cím

#614740 cédrus Előzmény: #614737

Semmit se változik amúgy ez a fórum. Ha valamiben látják, hogy sokakat "kitömtek", örömmel járják felettük a táncot. Nekem most lelkileg nem esne jól, ha az aranyat felrántanák, mert nem jó végignézni már pozi nélkül azt, amiből kiverik az embert, de ez a pár beírás megtette hatását, mégiscsak jobban örülnék neki, ha erősödne majd. (Azt nem nagyon említik pl, hogy a Ciprusra kitörő nagy hisztihez képest micsoda forgalmak voltak, és ahhoz hogyan aránylik a ciprusi aranytartalék...) Szóval, ha nem leszek shortban az aranyra, én azért nem fogok drukkolni és örömködni, csak mert de jó, hogy a sok balekot kitömték arannyal, vagy a családi aranyuk sokaknak elértéktelenedik.

Re: nincs cím

#614738 Dr. ursi Előzmény: #614737

csak azt tudom h én 1700 óta short short short csak a short igaz közben ki kellett bekkelni az 1900 fölöttet :o)

ugyanez áll almára is: csak a short. 100 dollár alá fog esni3 éven belül.

Re: nincs cím

#614736 Dr. ursi Előzmény: #614735

71 óta a standard megszűnte óta 557% volt az infla dollárban.

arany 35 dolcsiról emelkedett oda ahova.

ha promt árfolyamot nézek az most 3115%.

van kérdés :o) abban h túlárazott-e fundamentálisan az arany v sem ? :o)