Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Most arra tippelnék, hog…

#614171 TrendMan

Most arra tippelnék, hogy USA nyitásra beütik 1400 alá.

Re: nincs cím

#614154 TrendMan Előzmény: #614109

Az arany egyébként is gyengélkedik, nem azt mondom, hogy É. Korea miatt megy lefelé, de az esésnek ez a második hulláma 1500-ról 1400 felé ennek tudható be.

Egy gyengélkedő áruosztályt nem használnak medenéknek.

Én 1380-1400 között vevő vagyok rá:-)

Re: nincs cím

#614125 Hathor Előzmény: #614116

Ami drága annak esnie kell, ami olcsó, annak emelkednie.

Sosem érted meg.

Ezért padlón mindig csődöt vársz, tetőn meg emelkedést!

Re: nincs cím

#614114 Dr. ursi Előzmény: #584096

nekem sem jött be :o) mert még tavalyra vártam az 1400-1300-t oszt csak most lesz meg a napokban.

Re: nincs cím

#614111 Hathor Előzmény: #614107

Mára várják az atomot :D

Mint december 21re a világvégét várta az egész világ?? :D

Arany ezért esett 1420ra? :D

Háborúban nem felfele megy? ,-)

Kivágtak pár embert ma is.

Gondolom itt is.. de mindenki szerencsésen eladta időben ahogy látom.

Re: nincs cím

#614109 xmann Előzmény: #614107

de várjál már!

hogy függ össze az atom az arannyal? Nem úgy van hogy az arany pont menedék, és az atomvárakozásra pont erősödnie kellene??? Szóval nem értem a magyarázatot

Re: nincs cím

#614107 TrendMan Előzmény: #614100

15-e Kim Ir Szen születésnapja.

Ázsiában mára várják az atomot.

Ezért gyengék a tőzsdék is.

Ha nem lesz, holnap mehet vissza.

éjjel 1492,8-on búcsúzta…

#614100 rbbj11

éjjel 1492,8-on búcsúztam tőle. Megvárom az e heti zárót

Re: ha arany, csak a short !

#614086 Dr. ursi Előzmény: #614085

1420 első támasz lefelé

utána 1350

majd 1240-60

1130

1000

célár a 800.