sztem min 30% van a kicsiknél a régi darabszám szerint
sztem min 30% van a kicsiknél a régi darabszám szerint
Akkor ezt hasonlóan látjuk. Nekem most csak mutatóban maradt néhány db.
ha sok az offshore lovag, akkor kicsi a közkéz és nagy a baráti kör... ez akár jó is lehet, attól függ, mi a tervük... n-gene-ről jönne egy jó hír, akkor lehetne értelme a gyógyszergyártási főtevékenység újbóli felvételének, és akkor még itt bármi lehetne... de azért ennek nagyon pici az esélye..
Szerintem sincs, 1-1,5 milliónál több a kicsiknél....
Igen a Tiéd, enyém, Monk-é, Tris-é,Krildo-é,Zsada, Sly hogy csak a "nagyokat" említsem stb megnézhető! de mit kezdesz a MAN szigeteki, meg Ciprusi off-shore lovagokkal? ( ez utóbbi remélem apasztja a vagyonukat!!)
:)
2,5 millió db vevő 30-ig, mikor az egész hatiban van picit több, mint 300K (1.5 millió db rv)
Valakinek nagyon népszerű a június...
1306 10 10
akkor ideje kiszállni, 40 felett megnő az infarktus veszélye... :))
veszélyes terep ez egy vén medvének :)) ahogy Jenő bá írná: magának ott a nyugdíjas telekom :))
pl arról, hogy itt már nem a Hungáriás a tényező... re: B-cash Jenő :)