Re: nincs cím
Miguel Előzmény: #610482Igen a Tiéd, enyém, Monk-é, Tris-é,Krildo-é,Zsada, Sly hogy csak a "nagyokat" említsem stb megnézhető! de mit kezdesz a MAN szigeteki, meg Ciprusi off-shore lovagokkal? ( ez utóbbi remélem apasztja a vagyonukat!!)
:)