Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#610736 Zotya32 Előzmény: #610729

ha sok az offshore lovag, akkor kicsi a közkéz és nagy a baráti kör... ez akár jó is lehet, attól függ, mi a tervük... n-gene-ről jönne egy jó hír, akkor lehetne értelme a gyógyszergyártási főtevékenység újbóli felvételének, és akkor még itt bármi lehetne... de azért ennek nagyon pici az esélye..

Re: nincs cím

#610729 Miguel Előzmény: #610482

Igen a Tiéd, enyém, Monk-é, Tris-é,Krildo-é,Zsada, Sly hogy csak a "nagyokat" említsem stb megnézhető! de mit kezdesz a MAN szigeteki, meg Ciprusi off-shore lovagokkal? ( ez utóbbi remélem apasztja a vagyonukat!!)

:)

Re: nincs cím

#610657 Zotya32 Előzmény: #610630

2,5 millió db vevő 30-ig, mikor az egész hatiban van picit több, mint 300K (1.5 millió db rv)

Re: nincs cím

#610492 Zotya32 Előzmény: #610490

veszélyes terep ez egy vén medvének :)) ahogy Jenő bá írná: magának ott a nyugdíjas telekom :))

Re: nincs cím

#610482 Zotya32 Előzmény: #610479

részvényesként megnézhető majd a cégnél, hiszen az alapján tudják, kik vehetnek részt a közgyűlésen...