Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

matgab részvényei

Re: nincs cím

#604334 macika Előzmény: #602905

gabgab 206 forintos eurónál a válasz meg is van

maga itthon bujkál

kis cseles ))

Re: nincs cím

#603396 prfecó Előzmény: #603047

francia riviera -most veszti el a szerencse játékon , ruletten , black-jacken a veszteségét a piacon - amit kaszinói igazolás után nyereségként hazahozhat ))

Re: nincs cím

#603008 macika Előzmény: #602966

az olaszoknál ungabungázik a kis musszolininál

pizza veszély pizza veszély !!))

Re: nincs cím

#602966 Zotya32 Előzmény: #602905

Venezuela. re: Chavez halott. :-)

vagy ha háború lesz a két korea közt, akkor Phenjan. :-)

Re: nincs cím

#601803 prfecó Előzmény: #601792

tőlem ne várjatok útmutatást , de ha E-STAR"csa" nem Soós írányítása alatt lesz RFV lesz belőle ))

Re: nincs cím

#596808 macika Előzmény: #596804

na . mi ez a nagy offolás itt? ))

közgáz terminál, röviden kreg strong buyra kell matgabnak

ez nem kérdés ))

matgab! otp-től is tartó…

#596804 vincentlauria

matgab! otp-től is tartózkodj 6K-ig... persze ha beleveszel legyen nyerőd, de írj otiba biztos ami biztos

Re: nincs cím

#590893 prfecó Előzmény: #589537

matgab ... Te kontraindikátorként jól jeleztél eddig, de tegnap nem szóltál , hogy visszavetted OTP-t kezdek csalódni benned Mester ))

ezt feltételezve most kőgazdaggá válhatsz , mert alacsonyan vásárolsz vissza

ui: csak a short:-))