Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

prfecó Előzmény: #589337

matgab! Te fiatal kétgyerekes apuka ))

már három éve mondtam gyere legyél őstermelő vagy legalábbis tyukász

írtam pf-n egy regényt e-fosról , tudod leánynevén rfv