Re: nincs cím 2013. január 16. 23:09 prfecó Előzmény: #589337 matgab! Te fiatal kétgyerekes apuka )) már három éve mondtam gyere legyél őstermelő vagy legalábbis tyukász írtam pf-n egy regényt e-fosról , tudod leánynevén rfv