Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #589338

Kettő? A másik anyja még nem jelentkezett nálam! :-)

PF-et nem nézem, mert túl sok a hülye.

E-fos-t nem kell bemutassad, azon is sokat buktam...Ravasz Fecó Vagyonán...De nem mint kötvényes, hanem mint tulaj! :-(

Te ez nem olyan, mint egy Bt- hogy felelős az akinek a neve benne van? :-D