Re: nincs cím
matgab Előzmény: #589338Kettő? A másik anyja még nem jelentkezett nálam! :-)
PF-et nem nézem, mert túl sok a hülye.
E-fos-t nem kell bemutassad, azon is sokat buktam...Ravasz Fecó Vagyonán...De nem mint kötvényes, hanem mint tulaj! :-(
Te ez nem olyan, mint egy Bt- hogy felelős az akinek a neve benne van? :-D