Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1212

Re: nincs cím

#565691 BudFox Előzmény: #565682

nem lesz baj meglátod....ma is esnek...holnap is...30 pont esést kell behoznunk..az nyitóban -400 pont legalább :-))

Re: nincs cím

#565682 Tapasz Előzmény: #565668

Buddy! Remélem, hogy már Usa nekünk figuráz szerdára. (uai tele vagyok hati shortokkal) :-)

Re: nincs cím

#565668 BudFox Előzmény: #565667

hát USA -kok is egy nap alatt meg akarják venni a piacot megint ? az ingyen pénzből....

Re: nincs cím

#565667 Borska Előzmény: #565664

nincs,meg holnap se lesz,legközelebb szerdán nyitunk ki

...a piacokon nem látszik komoly para,.....eddig

bekövetkezett amit sejte…

#565487 Borska

bekövetkezett amit sejteni lehetett:

"A hangulatot a csalódást keltő vállalati eredmények és az euróövezeti problémák nyomasztották. Az EU csúcsértekezlete nem szolgált pozitív meglepetésekkel az egységes EU-beli bankfelügyelet létrehozását illetően, sőt a folyamat a vártnál lassabbnak ígérkezik"

a második fronton a gyorsjelentések terén is komolyabb visszaesések voltak

TA alapon a mult hetet nem tudták letörölni kinnti indexek,ez pedig komolyabb profitrealizálási hullámot indíthat el a hosszabb távon trédelőknél is, jövő héten kiderül a hosszú hónapok óta tartó emelkedés dinamikájának csökkenése és egy esetleges sávozásba váltása jön-e,vagy a támaszok törése és gyorsuló esés

ha szentiment nem változik,már pedig nem hiszem hogy fog,akkor HATI csúnya réssel nyithat,evvel kellemes stoppszintet adva a shortok profitvédésének,véleményem szerint érdemes lesz követni lefelében,mert okozhat kellemes meglepetéseket is rövidnaciból figyelve a dolgokat

a háta az pupos volt de …

#565348 Borska

a háta az pupos volt de a bajuszkája csak nem konyult le,19k fölött tartották

kellemes pihit Nektek,és ne feledjétek ma pintek ,nem is akármilyen hanem hörPINTEK :)

Re: nincs cím

#565341 Fornit Előzmény: #565339

Semmi hosszú hétvége para nem volt... Még van 6-7perc + záró, tessék jól beszórni :)))

én púposhátú kismacskát …

#565339 Borska

én púposhátú kismacskát várok grafikonügyileg, a zárótippem buxra 18850-900

Re: nincs cím

#565335 Borska Előzmény: #565315

tiszavirág életű dolgok ezek a lázadások :) és még van fél óra zárásig :)

Re: nincs cím

#565323 BudFox Előzmény: #565313

finviz.com -on látszik hogy mindhárom indexben teljesen a maximumon van a forgalom most..minst amikor bejelentették a QE3 -at..akkor volt ilyen legutóbb.