http://www.portfolio.hu/piaci_osszefoglalo/a_nap_vegere_az_eladok_kerekedtek_felul.174637.html
nem lesz baj meglátod....ma is esnek...holnap is...30 pont esést kell behoznunk..az nyitóban -400 pont legalább :-))
Buddy! Remélem, hogy már Usa nekünk figuráz szerdára. (uai tele vagyok hati shortokkal) :-)
hát USA -kok is egy nap alatt meg akarják venni a piacot megint ? az ingyen pénzből....
nincs,meg holnap se lesz,legközelebb szerdán nyitunk ki
...a piacokon nem látszik komoly para,.....eddig
nem is láptem be a rendszerbe...de ma ugye nincs is kereskedés ?
a kinti szentiment meghatározza majd a hazai hozzáállást is
szerintem hati naposon valahogy igy alakulhat :
http://kepfeltoltes.hu/121019/hati_napos_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
de mivel elvileg a jelek egy több hetes esést vetítenek elő ( legalább is nálam ) szerintem ezen a trendvonalon átszakad a hati már a jövő vagy az azt követő héten
...kiderül
http://kepfeltoltes.hu/121019/sp_hetes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
usa hetesen,nálam a várakozás első menetből 1368,illetve lendületes alászúrás,majd visszakorr. után kiderül törik e a long trendje,mert ha nem akkor valóban uj csúcsok jöhetnek év végéig,ha tovább esik akkor akár pince is lehet
bekövetkezett amit sejteni lehetett:
"A hangulatot a csalódást keltő vállalati eredmények és az euróövezeti problémák nyomasztották. Az EU csúcsértekezlete nem szolgált pozitív meglepetésekkel az egységes EU-beli bankfelügyelet létrehozását illetően, sőt a folyamat a vártnál lassabbnak ígérkezik"
a második fronton a gyorsjelentések terén is komolyabb visszaesések voltak
TA alapon a mult hetet nem tudták letörölni kinnti indexek,ez pedig komolyabb profitrealizálási hullámot indíthat el a hosszabb távon trédelőknél is, jövő héten kiderül a hosszú hónapok óta tartó emelkedés dinamikájának csökkenése és egy esetleges sávozásba váltása jön-e,vagy a támaszok törése és gyorsuló esés
ha szentiment nem változik,már pedig nem hiszem hogy fog,akkor HATI csúnya réssel nyithat,evvel kellemes stoppszintet adva a shortok profitvédésének,véleményem szerint érdemes lesz követni lefelében,mert okozhat kellemes meglepetéseket is rövidnaciból figyelve a dolgokat
Hát ez naon becsunyult!
Szerencsére du kiszálltam teljesen.
Mondok magamnak: nem lesz jó vége ha csak szerdán tudok kiszállni ha bezuhan.
mi lett a vége?
a háta az pupos volt de a bajuszkája csak nem konyult le,19k fölött tartották
kellemes pihit Nektek,és ne feledjétek ma pintek ,nem is akármilyen hanem hörPINTEK :)
Semmi hosszú hétvége para nem volt... Még van 6-7perc + záró, tessék jól beszórni :)))
én púposhátú kismacskát várok grafikonügyileg, a zárótippem buxra 18850-900
tiszavirág életű dolgok ezek a lázadások :) és még van fél óra zárásig :)