Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #565305Vkik már megint tudnak vmit...iműdom mikor vmelyik papír ilyen önálló életet kezd élni,és az az egy miatt teljesen szembe tudunk menni a szentimenttel.
Vkik már megint tudnak vmit...iműdom mikor vmelyik papír ilyen önálló életet kezd élni,és az az egy miatt teljesen szembe tudunk menni a szentimenttel.