Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #565305

Vkik már megint tudnak vmit...iműdom mikor vmelyik papír ilyen önálló életet kezd élni,és az az egy miatt teljesen szembe tudunk menni a szentimenttel.