Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#559354 JP Előzmény: #559323

Adja az ég, hogy csak úgy potyogjék a sok sastojás :-)

Amíg záptojás szagot nem érezni, addig nagy baj nem lehet! :-)

Re: nincs cím

#559291 Sly-- Előzmény: #559285

Na végre, mi tartott eddig?

Talán lesz valami. Nem véletlen az a pakk ott 25-ön.:-))

Re: nincs cím

#559268 Zotya32 Előzmény: #559258

Mi újság van ládás ember? :)

ezek szerint sikerült kiszabadulnia, már azt hittem végleg beszegelte magát a szérumos ládába :)

Re: nincs cím

#558953 Keg Jenő Előzmény: #558855

Hajrá Újpest! A brazil csatár 1984. július 7-én született, pályafutását a Santos csapatában kezdte. Tizenkilenc évesen igazolt a José Mourinho által irányított FC Portóhoz, amelynek színeiben a 2003–2004-es szezonban kétszer pályára lépett a Bajnokok Ligájában is, így tagja volt a portugálok BL-győztes keretének.

Re: nincs cím

#557894 Zotya32 Előzmény: #557846

úgy tűnik kiöntik a 29-et... kevés ajánlatból áll az a 235k, vszínű megkapja amire vár....

Jenő bá! Pápá magyar kup…

#557399 Zotya32

Jenő bá! Pápá magyar kupa. :-)

Barcika vs. Újpesti Falábúak : 2-1