Itt azért nincs záptojás szag, mert már azokat is ellopták.:-))
Itt azért nincs záptojás szag, mert már azokat is ellopták.:-))
Adja az ég, hogy csak úgy potyogjék a sok sastojás :-)
Amíg záptojás szagot nem érezni, addig nagy baj nem lehet! :-)
10.ig megtámogatnák valami hirrel,és indulhatna is fel.
Na végre, mi tartott eddig?
Talán lesz valami. Nem véletlen az a pakk ott 25-ön.:-))
kis tapsból indulunk!!
ládanyitás, október 10-én.
http://bet.hu/newkibdata/112030413/PHYLAXIA_MV_20121003_HU.pdf
Mi újság van ládás ember? :)
ezek szerint sikerült kiszabadulnia, már azt hittem végleg beszegelte magát a szérumos ládába :)
Egy fecske nem csinál nyarat...
Hajrá Újpest! A brazil csatár 1984. július 7-én született, pályafutását a Santos csapatában kezdte. Tizenkilenc évesen igazolt a José Mourinho által irányított FC Portóhoz, amelynek színeiben a 2003–2004-es szezonban kétszer pályára lépett a Bajnokok Ligájában is, így tagja volt a portugálok BL-győztes keretének.
"Döntött a parlament - betiltották a játéktermeket és az elektronikus kaszinókat"
http://profitline.hu/hircentrum/hir/274581/
A Bét működhet még? :))
úgy tűnik kiöntik a 29-et... kevés ajánlatból áll az a 235k, vszínű megkapja amire vár....
http://www.portfolio.hu/vallalatok/rekord_osszegu_goodwill-leiras_az_europai_cegeknel.173471.html
phyl megelőzte őket... :))
ezt a goodwill-t megtiltani kellene... kész átverés amit ezen a címen nyilvántartanak... a lopás magasiskolája.
Vecsésen is csak tizenegyesekkel nyernek )
ládás nyet
meleg víz dá
http://www.origo.hu/gazdasag/20120923-orosz-turistak-ingatlanvasarlok-invazioja-hevizen.html
ezt kellett volna apportálni )