Re: nincs cím
macika Előzmény: #557399Vecsésen is csak tizenegyesekkel nyernek )
ládás nyet
meleg víz dá
http://www.origo.hu/gazdasag/20120923-orosz-turistak-ingatlanvasarlok-invazioja-hevizen.html
ezt kellett volna apportálni )
Vecsésen is csak tizenegyesekkel nyernek )
ládás nyet
meleg víz dá
http://www.origo.hu/gazdasag/20120923-orosz-turistak-ingatlanvasarlok-invazioja-hevizen.html
ezt kellett volna apportálni )