Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

némi adalék a jövőhétre,…

#558108 Borska

némi adalék a jövőhétre,holnap hajnalban kinai adat,ha rossz lesz,a kedv is rossz lehet hétfőn,ehhez ha ma piac zárás után odacsapnak a spanyol besorolásnak akkor valóban jöhet egy lépcsöfok lefelé,és hati is célbaveheti az emelkedő csatija alját

Re: nincs cím

#558099 treasury Előzmény: #558091

tudtam,h meg lesz az:)

nehezen akarnak délnek fordulni..., dax-ot ma elvártam volna 7200-ra,

jövő héten meg 6900ra, eurusd-t meg 1,26ra.

eurusd kifutott, +90pip …

#558091 Borska

eurusd kifutott, +90pip eltesz,ha beindul az esés és tartósan 50 alat maradna,az jelzésértékűnek tekinthető mind rv piacoknak mind a keresztnek

Re: nincs cím

#558087 Borska Előzmény: #558073

nem olyan mesteri még :) 1,2840en állok és 1,2846 ig jött csak le :) ilyenkor szoktam kuk@con szúrni magam :) mindegy nullavédő bennt,csak megcsinálja a nap hátralévő részében

képesek voltak záróba a …

#558085 Borska

képesek voltak záróba a napi teljes forgalom felével kötni ..... őrület

záró tippjeimből gyakorlatilag a matávon kívül semmi nem jött be,és a felkötés nálam benn sem volt a pakliban, minden követ megmozgatnak hogy nehogymá a helyére kerüljenek a dolgok

jövő héten kiderül :) kellemes hétvégét Nektek

Re: nincs cím

#558084 Fornit Előzmény: #558082

Záróban vettem egy kicsit. kb 130 pontos kt mellett tán nem lesz nagy baja.

Re: nincs cím

#558078 Euroman Előzmény: #558074

ez jobban tetszik....esést várókat kérem, hogy kereskedjenek külföldi piacokon:)

Re: nincs cím

#558067 BudFox Előzmény: #558059

Pedig SP szépen esik...forgalom is megnőtt az esésben.....de nálunk tuti lesz valami mutyi záráskor...az úgy megy :-)

Re: nincs cím

#558064 Waszeitung Előzmény: #558062

Promtot sem sikerült tegnap előtti alj közelébe lökni most,csak egy gyenge du-i kísérlet volt..

Re: nincs cím

#558063 Borska Előzmény: #558059

ezekben a tippekben már benne van a felkötés :D a meghúzással ennyi :):):)

Re: nincs cím

#558062 Borska Előzmény: #558061

ez igaz,nálunk a kötélidegzetű,acélraedzett tréderek a kinti 2x15perces vörös gyertyára 40pontnyi reakciót produkáltak,szerintem várják a korrekciót,a fölmenet indulását

Re: nincs cím

#558061 Fornit Előzmény: #558058

Nálunk csak a határidőt adják. OTP-t látványosan megveszegetik az utóbbi 1 órában.

záró tippek :) hati 18…

#558058 Borska

záró tippek :)

hati 18.600 - 650

otp 3850-70

mol 18.050 - 100

richter 38400

matáv 424-25

valami változott,usa nyi…

#558056 Borska

valami változott,usa nyitás nem a szokásos huf erősödést hozta,ahogy a tréderek belevesznek a kamatok miatt a keresztbe,hanem tovább gyengült a forint,ebből akár csúnya záró is lehet....