Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

valami változott,usa nyitás nem a szokásos huf erősödést hozta,ahogy a tréderek belevesznek a kamatok miatt a keresztbe,hanem tovább gyengült a forint,ebből akár csúnya záró is lehet....