Off
Ugyanez a molnál is, csak ott árbócszalag van
http://kepfeltoltes.hu/view/120924/MOL_NAPI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Oti betöltötte a rést
Off
Ugyanez a molnál is, csak ott árbócszalag van
http://kepfeltoltes.hu/view/120924/MOL_NAPI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Oti betöltötte a rést
Naposon most teszteli vissza a már áttört emelkedő trendvonalának felső szárát, egyelőre az támasztja alulról. Óráson én inkább ékelődésnek nézem a dolgot mint zászlónak, és ezen ékelődésen belül én még várnék egy lokális aljat. A végeredményen persze ez nem sokat változtat, ha zászló ha ék, újabb csúcs jöhet majd utána, egyelőre legalábbis úgy fest a dolog, persze ez gyorsan változhat.
Ha az, akkor a célár kb. 20500.
10 a szára, a 7.-nél tartunk a szalagban, 3 nap múlva kitörhet.
Ez egy zászlónak néz ki: (így néz ki a bux is naposon)
http://kepfeltoltes.hu/120924/BUX1212_NAPI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Otp5' erős negatív divergencia, ez természetesen nagyon rövid távra szól, még ha tovább is akarna menni fölfelé, szerintem a 900 környékét min. visszateszteli. Mol órás grafiját nézve még mindig 18K alá várom ma/holnap.
Ez lehetséges, bár tartós emelkedést az nem fog generálni, még ha be is következik, max. egy napon belüli örömködést szvsz. Ha meg elmarad, akkor meg kiderítik majd, hogy az mégsem annyira fontos az Otp szempontjából. Ennyi...
Otp-vel talán most már betöltetik a rését szép komótosan. Biztosan sokan rakták a rés fölé a stopszintet, ezért az még generálhat egy emelkedést nap végén. Bár részemről (shortban vagyok) nem bánnám ha elmaradna a buli. ;-)
Otinál lehet szerepet játszik egy esetleges kamatvágás lehetősége,Rg semmire nem való,ez így igaz...Molly lehet még a setét ló.
Illikvid sz@r. Nekem az Otp mozgása érdekes. Azt vártam vola, hogy a sávból való kilépés után intenzív mozgásba kezd, ehelyett egy erőltetett emelkedést láthatunk, szinte úgy kell rúgdosni fölfelé. Hogy ebből mi lesz? Bux-nál magam részéről lefordulást várok egy újabb lokális minimummal.
Rg mozgása nagy talány...
A Bux záróját viszont nem várom feljebb a jelenlegi szinttől, kb. max. 680...
az a baj ,hogy a dax gyenge most mint a harmat
ha magához térne mi is elszállnánk
Otp5' sáv, amerre kilép 50 pont, ennyire "egyszerű":
Sziasztok! Ahogy nézem a mai nap sem rágjuk le a körmünket az izgalomtól. A Mol legalább megindult a múlt héten emlegetett 18K irányába, szerintem esetleg alá is mehet majd v.mennyivel. Otp a kakukktojás, bár hamarosan döntenie kell mit akar, nagyon szűkülőben van, szép mozgás lesz benne nemsokára. A Bux-ot én min. 400-ig levárom...
800nál kaptam egy pakkot..
honnan tudjam? de elvileg csökkentenek egy jelzésértékűt..25bp
A múltkori csökkentés nem nagyon hatotta meg a Ft-ot,úgyhogy lehet megpróbálják újra a fijjug...