Re: fd
Frontin Előzmény: #556543Illikvid sz@r. Nekem az Otp mozgása érdekes. Azt vártam vola, hogy a sávból való kilépés után intenzív mozgásba kezd, ehelyett egy erőltetett emelkedést láthatunk, szinte úgy kell rúgdosni fölfelé. Hogy ebből mi lesz? Bux-nál magam részéről lefordulást várok egy újabb lokális minimummal.