Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#552777 Kissherceg Előzmény: #552455

az a baj, hogy itt megint agyon tömték egymást az emberek.... kell a tisztító tűz

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#552773 Keg Jenő Előzmény: #552452

A Rudolf Gergely leigazolásával járó költség minden forintja új a büdzsében, új költségvetést kell készíteni" - mondta Leisztinger Tamás többségi tulajdonos a csatár hivatalos bemutatásán.

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#552455 Zotya32 Előzmény: #552453

nana.... ki leszel tiltva... :))

mi az, hogy 10ft??? ne kívánj ilyent.... előbb 100-150, ott Zolika kiszáll, utána lehet 10 ft... :))

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#552453 Kissherceg Előzmény: #552452

Én már kivonultam ebből a papírból, akkor érdekel, ha majd10 alatt lesz :)

ezen a szinten már spekire se jó...

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#552431 Zotya32 Előzmény: #552114

határidő lejár szeptemberben, vmi csak lesz, netán tovább görgetik....???

de jöhetne végre egy igazi phyl-rally... re: 50%-os napok

karácsonyi ajándékként örülnék egy stabilan 100 ft-os phylnek

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#552327 Longtrader Előzmény: #552114

Még Merkel asszonynak is feltűnt, hogy semmi különös nincs :)

(nem tiszteletlenségből írom)

Nem is láttam még, "ilyen" dekoltázzsal.... pedig, Nick Sarkozy Playboy már odavan:)

A könyv egyébként több, mint érdekes..... a forró pénzek azért nem járatták meg mostanában!

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#551692 Longtrader Előzmény: #548519

Ma is volt 62 798 db amatőr:)

Eladóó˘......

a további lazításhoz egy nóta...

csak az igazán érzékiek számára:)

Re: nincs cím

#550179 Keg Jenő Előzmény: #549984

Ládás rally jön, akkor, hogy Sly is izgatottan elő jön a butikozásból! Addig szórakozzunk fiatalok!

Re: nincs cím

#549984 macika Előzmény: #549873

ja azok csóri ládások )))

például a zsidók is most adtak el 500m dolcsi fegyver az azerkéknek

de hogy utálós topik téma is legyen:

a nagykövet tp és a kreg is az azeri bakfityről hantázott ))))