az a baj, hogy itt megint agyon tömték egymást az emberek.... kell a tisztító tűz
az a baj, hogy itt megint agyon tömték egymást az emberek.... kell a tisztító tűz
A Rudolf Gergely leigazolásával járó költség minden forintja új a büdzsében, új költségvetést kell készíteni" - mondta Leisztinger Tamás többségi tulajdonos a csatár hivatalos bemutatásán.
nana.... ki leszel tiltva... :))
mi az, hogy 10ft??? ne kívánj ilyent.... előbb 100-150, ott Zolika kiszáll, utána lehet 10 ft... :))
Én már kivonultam ebből a papírból, akkor érdekel, ha majd10 alatt lesz :)
ezen a szinten már spekire se jó...
http://www.magyartokepiac.hu/bet?action=ny&datid=2774&csop_id=28
Phylaxia Határidő Kontraktus
2012. szeptember 212
A jó ég tudja kié, de van...
Lehet a ládásé, új Bömbire gyűjt netán? :)))
kinek van hatis pozija?
határidő lejár szeptemberben, vmi csak lesz, netán tovább görgetik....???
de jöhetne végre egy igazi phyl-rally... re: 50%-os napok
karácsonyi ajándékként örülnék egy stabilan 100 ft-os phylnek
Még Merkel asszonynak is feltűnt, hogy semmi különös nincs :)
(nem tiszteletlenségből írom)
Nem is láttam még, "ilyen" dekoltázzsal.... pedig, Nick Sarkozy Playboy már odavan:)
A könyv egyébként több, mint érdekes..... a forró pénzek azért nem járatták meg mostanában!
hetek óta nem néztem
hetek óta ilyen, mi ebben az érdekes?
érdekes a könyv
Ma is volt 62 798 db amatőr:)
Eladóó˘......
a további lazításhoz egy nóta...
csak az igazán érzékiek számára:)
gÓ
inkább ezt figyuzza babosember ))
http://velvet.hu/blogok/randi/2012/09/09/a_fingas_meghittebb_korszak_eljovetelet_jelzi/
a videót Z32 küldi ))
Ládás rally jön, akkor, hogy Sly is izgatottan elő jön a butikozásból! Addig szórakozzunk fiatalok!
ja azok csóri ládások )))
például a zsidók is most adtak el 500m dolcsi fegyver az azerkéknek
de hogy utálós topik téma is legyen:
a nagykövet tp és a kreg is az azeri bakfityről hantázott ))))