Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

Kissherceg Előzmény: #552452

Én már kivonultam ebből a papírból, akkor érdekel, ha majd10 alatt lesz :)

ezen a szinten már spekire se jó...