Re: a forgatókönyvnek változnia kell!
Kissherceg Előzmény: #552452Én már kivonultam ebből a papírból, akkor érdekel, ha majd10 alatt lesz :)
ezen a szinten már spekire se jó...
Én már kivonultam ebből a papírból, akkor érdekel, ha majd10 alatt lesz :)
ezen a szinten már spekire se jó...