Re: nincs cím 2012. szeptember 7. 17:43 macika Előzmény: #549873 ja azok csóri ládások ))) például a zsidók is most adtak el 500m dolcsi fegyver az azerkéknek de hogy utálós topik téma is legyen: a nagykövet tp és a kreg is az azeri bakfityről hantázott ))))