Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #549873

ja azok csóri ládások )))

például a zsidók is most adtak el 500m dolcsi fegyver az azerkéknek

de hogy utálós topik téma is legyen:

a nagykövet tp és a kreg is az azeri bakfityről hantázott ))))