Én csak shortot tartogatok hónapos távlatokban:)
Én csak shortot tartogatok hónapos távlatokban:)
Majd júni 30-ra felteszik, hogy szép legyen az SRVn a nyerő. :)
Kivárjuk. :)
TA az TA :)
otphez nézve gondoltam azzal együtt kitöretik, de nem... kicsi a mutty vagy túl nagy:))
nekem már 700 felett drága volt, de mindegy mert minden drága nekem..
nemsoká jön juli 10 ;-)
így már nem tetszik, de van :)
En 55rol elkezdtem, kezdopakk. Terv, hogy ha kilo meg 4szer annyit raveszek.
már haraptam egy pici falatot, de nem tudom hol, vhol 60körül
tépem is neked mester :)
Szabaditottam fel toket Fotibol, 765 felett en is belekapok. 1. kiserlet a 60 attoresere sikertelen volt, de atviheti.
még 30k vevő kéne, aztán lenne ne mulass :)
Szépen belekaptak ebbe is!
Amikor átvitte a 700at napokig akkor is tudott emelkedni amikor piros napok voltak Bux-ban!
FIGYELNI, buli itt is indulhat, 760 felett 880 a célár kb.
A 760as szint eddig megállította,azon kéne átverekednie magát!
Egy ideje szépen ingázik 700-760 között!:)
figyelő listán.
funda az fos, srv meg muszáj:)