Regisztráció Elfelejtett jelszó

Gyors

Hathor

Sziasztok!

Ma csak rádiót hallgattam, de állítólag brutál sz@r adatokat közölt az FHB.

40%-os visszaesés? Előző gyorsban meg 26% plusz volt?? durva..

Ma érdemes lesz az eladói oldalt megfigyelni a papírban..