Gyors
HathorSziasztok!
Ma csak rádiót hallgattam, de állítólag brutál sz@r adatokat közölt az FHB.
40%-os visszaesés? Előző gyorsban meg 26% plusz volt?? durva..
Ma érdemes lesz az eladói oldalt megfigyelni a papírban..
Sziasztok!
Ma csak rádiót hallgattam, de állítólag brutál sz@r adatokat közölt az FHB.
40%-os visszaesés? Előző gyorsban meg 26% plusz volt?? durva..
Ma érdemes lesz az eladói oldalt megfigyelni a papírban..