Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: Gyors

#54301 akpo7 Előzmény: #54233

Majd júni 30-ra felteszik, hogy szép legyen az SRVn a nyerő. :)

Kivárjuk. :)

Re: Gyors

#54254 Hathor Előzmény: #54233

nekem már 700 felett drága volt, de mindegy mert minden drága nekem..

nemsoká jön juli 10 ;-)

Re: Gyors

#53620 akpo7 Előzmény: #53611

En 55rol elkezdtem, kezdopakk. Terv, hogy ha kilo meg 4szer annyit raveszek.

Re: Gyors

#53601 akpo7 Előzmény: #53448

Szabaditottam fel toket Fotibol, 765 felett en is belekapok. 1. kiserlet a 60 attoresere sikertelen volt, de atviheti.

Re: Gyors

#53448 Atesz11 Előzmény: #53416

Szépen belekaptak ebbe is!

Amikor átvitte a 700at napokig akkor is tudott emelkedni amikor piros napok voltak Bux-ban!

Re: Gyors

#51652 Atesz11 Előzmény: #51645

A 760as szint eddig megállította,azon kéne átverekednie magát!

Egy ideje szépen ingázik 700-760 között!:)

Gyors

#46293 Hathor

Sziasztok!

Ma csak rádiót hallgattam, de állítólag brutál sz@r adatokat közölt az FHB.

40%-os visszaesés? Előző gyorsban meg 26% plusz volt?? durva..

Ma érdemes lesz az eladói oldalt megfigyelni a papírban..