Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#514009 Waszeitung Előzmény: #514007

Vigyázni vele mert előre hátra gurul! :D

Amúgy erre a szerencsétlenre is ráférne már némi kori,mert nem kicsit zakózott...

Re: nincs cím

#513794 BigRabbit Előzmény: #513760

Stoppot azert tegyel be 500 ala valahol, max kivag, de alatta -1500 pontos melyseg johet, es nem sok jel van fordulatra.

Re: nincs cím

#513726 BigRabbit Előzmény: #513723

Jaja, en is nezem, atugrotta a stoppom, majd azonnal kivagtam az egeszet. Sajna regen epitgettem, de most 1500 buko kinez, 16000-ig, utana meg ha szerencse van, a gorogok nem segitenek ra, de lehet hogy igen, akar meg lehet 20% is lefele. Nincs fordulatra utalo jel, meguntam. IMF-es vedohalo nincs, kb forint elszall hamarosan, es gorogok minket utnek meg legjobban, sajnalom, hogy aprilisban, nagy nyeroben nem szalltam ki mindenbol, de par het mulva meg lehet orulni fogok, hogy volt lelki erom kiszallni akar bukoban is. (Hatit elnezve pl orulok, hogy kidobtam az egeszet 700-on, mert mostanra majdnem ezer ponttal vagyunk lejjebb)

Szoval nem daralt be a tozsde :DDD Ez az en oromom. (Keves, kicsi, de jobb mint a semmi :D)

Re: nincs cím

#513723 Fornit Előzmény: #513722

Az enyémen csak 75 pont minusz volt, bár 1 óráig sem élt.

Most nézem ezt hazavágták rendesen -5%...

Re: nincs cím

#513722 BigRabbit Előzmény: #513714

500 pontos bukoban longok kivagva 650-en, stop. Fantasztikus hogy 4 sikeres honap utan 2 heten belul elbuktam a nyeromet, sot meg azon felul is. Most szunet reszvenyben, hatiban egyarant. Hullo kes. Es junius vegeig, a gorogokig nem is szamitok masra, mint ideges csapkosasra es penzegetesre, de nem velem.

Re: big fish

#511805 BigRabbit Előzmény: #511800

Igazabol szep eredmenyeket ert el a ceg, szep a gyorsjelentes is, csak az olaj ara dragulhatna mar, meg a gorogok bokhetnenek valami jo hirt. Emellett az is erdekes, hogy a MOL forumba en irtam utoljara, marmint nem erre az irasomra gondolok, de nem nagy az erdeklodes a reszveny irant. Leneztunk a fontos tamasz ala, es meg annyi sem tortent itt a forumon, hogy azt mondta volna valaki, khm.

Re: big fish

#511800 BigRabbit Előzmény: #510478

Idokozben lementunk 16000 ala, majd visszajottunk. Nagyon sok reszvenyem van benn, szoval jelzem, tartani kene a szintet.

Re: big fish

#510196 Harlem Előzmény: #510142

Nekem is elment a 320-as TL certi 400-on :)

Nagyon küszködött 16800-on, nem kockáztattam, le is csukták a zárót.

Ha komolyan nekimegy visszavét, a 16k dupla alj gyanús.

Re: big fish

#510142 taresz Előzmény: #510134

Még 16,8 felett zártam, de elkövettem azt a hibát, hogy OTP longot nyitottam 3680-ról. Majd látjuk.

Re: big fish

#510134 BigRabbit Előzmény: #510111

16800 alatt zart, nem vagyok tul boldog. No, lassuk USA-t, meg hatha reggel vegre nem vegyes, hanem emelkedo trendeket latnank Azsiaban is.