Eladva.
no ma meg éppen az ellenkezője. Szép kötések, pozi átrendezés..
Megertem. Pedig leszurt ala boven. De ne aggodj, ha nem vagy bukoban, es nem gyulik a minuszod, ahhoz kepest minden dolog csak kicsit idegesito. En 17000-es atlaggal vagyok benn, tegnap jol bejott a vetelem, es elnezve az eddigi OTP produkciot ugy erzem jol dontottem, hogy mindent atraktam MOLba, a minusz legalabbis elolvadt. Persze a mosolyomhoz az kellene, hogy 800 felett zarjunk ma, sztem meglesz. Szoval no para. Igyal egy jo sort :D
A tegnapi nem teljesült 15.980-as vételem kezd csöppet bosszantani.
No, ma eldol a papir sorsa, ahhoz hogy menjunk fel, 800 felett illene zarnia, akkor meg johet par nap emelkedo, ha ez nem sikerul, az nem sok jot vetit elore.
Pár perce a dax és a cac 1 pillanat alatt 1% körül esett, ne igyatok a reggeli maci bőrére, még lehet, hogy viselni fogja...
Pánikban betankoltam 320-on a turbo longot, tőlem mehet fel megint, ha a párt is áldását adja rá:)
a jó édes anyjukat kommunikációs hiba....minek miniszternek az a barom, aki beszélni se tud....inkább mondja azt, hogy elötte beshortolta, és xarrá kereste magát az egész fidesz bagázs....
Ennek a hirnek a fuggvenyeben jo lehet. Egyebkent nekem 17000-es kb az atlagom. Nem a legjobb, de azert hamarosan lesz itt meg osztalek is, meg hosszabb tavon van ter felfele, nagyobb, mint lefele. Ha ez a gorog panik lemegy, es az olajar meg elindul errol a melypontrol fel, szepet kaszalhatunk. En mar nem ugralok innen ki-be, marad ez a terv, hosszabb tavra.
Sok sikert neked is!
Kozben ajanlom mindenki figyelmebe az alabbi cikket:
http://www.portfolio.hu/vallalatok/energia/zuhan_a_mol_pedig_nem_kene_2.166983.html
Ha ez igaz, es nem lesz mas adojuk, akkor ma szep ugrassal fektettem be MOL-ba 16050-en, es hatiban is lehet meg egy par napos korr. Ha nem, csak hulyites, akkor tovabb le.
Hathor irta:
Záró
MOL: 16500
OTP 3638
HATI: 17950
Majd neki koszond :D
Hol van mar az a mult szerda. No, huzzatok meg a finishben :D