Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#489681 Zotya32 Előzmény: #489517

Ex miket ír odaát?! Ez a GEM próbálkozott a genyánál??

az új papírok még nincsenek keletkeztetve, vagy igen? én nem olvastam milyen hírt

Re: nincs cím

#489517 zeeh_ Előzmény: #489466

Ja, senki. PSZÁF-nél így mennek a dolgok, büdös a meló.

Közleményre visszatérve, 3 év alatt tolnak bele 1 milliárdot.

"A befektetés úgy zajlik majd, hogy készpénzért új részvényeket bocsátanak ki, amelyek ára a jelzett időszakot megelőző tizenöt tőzsdenap záróárának az átlagának a kilencven százaléka lesz. Névérték alatt ugyanakkor részvény nem bocsátható ki, és az Est Média megjelölheti a legalacsonyabb árat is, ahol a kibocsátás megtörténhet."

Erről egy klasszikus jutott eszembe: "211 Ft alatt nem emelünk tőkét".

Számoljunk egy kicsit.

6.851.000

+12.945.337

=19.796.337 db

Ha csak névértékkel számoljuk az 1 milliárdot, akkor jönni fog 3 év alatt még nagyjából 5 millió db papír, az így már kb. 24.796.337 db lesz.

6.851.000 db-ból ~24.796.337 db. Az fincsi.

Holnap réssel mehet fel tovább.

Ezt a hírt sem tudta sen…

#489466 MrTibi16

Ezt a hírt sem tudta senki előre .D

Valami hihetetlen, hogy az ilyet nem vizsgálja nálunk senki sem...

Re: nincs cím

#489453 Princ Előzmény: #489438

Véletlenül egy kis rallyban szeretnék gyorsan eladni ezt a sok 200 Ft-os új részvényt. :):):)

Igen, éreztem, hogy lesz…

#489438 zeeh_

Igen, éreztem, hogy lesz itt még valami. Mellesleg 12.945.337 darab, 200,-Ft-os névértékű törzsrészvény keletkeztetése holnap lesz.

Biztos véletlen egybeesés ez a hírrel. :)

Tárgyalhatnak, időhúzásr…

#489149 zeeh_

Tárgyalhatnak, időhúzásra jó lesz, de a hitel megmarad. E-star se kapott hitelt, akkor ez miért kapna?

Re: nincs cím

#489023 zeeh_ Előzmény: #489016

Lesz itt valami mutyesz, ha nem akarják, hogy Totya vigye a Szigetet 1 hónap múlva.