Ex miket ír odaát?! Ez a GEM próbálkozott a genyánál??
az új papírok még nincsenek keletkeztetve, vagy igen? én nem olvastam milyen hírt
Ex miket ír odaát?! Ez a GEM próbálkozott a genyánál??
az új papírok még nincsenek keletkeztetve, vagy igen? én nem olvastam milyen hírt
Ja, senki. PSZÁF-nél így mennek a dolgok, büdös a meló.
Közleményre visszatérve, 3 év alatt tolnak bele 1 milliárdot.
"A befektetés úgy zajlik majd, hogy készpénzért új részvényeket bocsátanak ki, amelyek ára a jelzett időszakot megelőző tizenöt tőzsdenap záróárának az átlagának a kilencven százaléka lesz. Névérték alatt ugyanakkor részvény nem bocsátható ki, és az Est Média megjelölheti a legalacsonyabb árat is, ahol a kibocsátás megtörténhet."
Erről egy klasszikus jutott eszembe: "211 Ft alatt nem emelünk tőkét".
Számoljunk egy kicsit.
6.851.000
+12.945.337
=19.796.337 db
Ha csak névértékkel számoljuk az 1 milliárdot, akkor jönni fog 3 év alatt még nagyjából 5 millió db papír, az így már kb. 24.796.337 db lesz.
6.851.000 db-ból ~24.796.337 db. Az fincsi.
Holnap réssel mehet fel tovább.
Ezt a hírt sem tudta senki előre .D
Valami hihetetlen, hogy az ilyet nem vizsgálja nálunk senki sem...
1 milliárd újabb részvény nyomda jön.
http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/reszvenyhigitassal_emel_toket_az_est_media.513373.html
Lesznek itt még phyl szerű csoda apportok is szvsz.
Véletlenül egy kis rallyban szeretnék gyorsan eladni ezt a sok 200 Ft-os új részvényt. :):):)
Igen, éreztem, hogy lesz itt még valami. Mellesleg 12.945.337 darab, 200,-Ft-os névértékű törzsrészvény keletkeztetése holnap lesz.
Biztos véletlen egybeesés ez a hírrel. :)
EST MEDIA: milliárdos befektető érkezett
http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/est_media_milliardos_befekteto_erkezett
Az EST MEDIA Nyrt. rendkívüli közzététele a Társaság és a GEM Global Yield Fund Limited közötti szerződések megkötéséről
http://bet.hu/topmenu/kibocsatok/kibocsatoi_hirek/110068361.html
Felhúzzák a részvény higítás előtt vagy mi a szösz?????Gyanús......
Kb ezt akarta írni én is éppen.
Érdekes lehet a könyv ez alapján
Tárgyalhatnak, időhúzásra jó lesz, de a hitel megmarad. E-star se kapott hitelt, akkor ez miért kapna?
Lesz itt valami mutyesz, ha nem akarják, hogy Totya vigye a Szigetet 1 hónap múlva.