Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486941 vincentlauria Előzmény: #486926

hidd el: elszakadt már a cérna sokaknál, mégsem esik senki formernek. Én is kemény bukóban vagyok, de az én hibámból, 12K-nál dobhattam volna vastag nyerőben.. nem tettem, sőt végigvettem az esést, de nem former miatt: volt pár levélváltásunk, de olyan 6K-tól.... szóval nem tartott pisztolycsövet a fejemhez senki.... most szar van, sokunkat ellep a ganyé, nyakig nyakig méghozzá, bassssza meg, de mindenki a saját!! hibájából jutott ide, ezt ti, tapasztaltabbak tudjátok a legjobban.. Lupinnek lehet igaza lesz... de ne mondja nekem senki, hogy azért dob el egy papírt, mert a cég vezére fehérg arbóban ad bőrkanapén interjút... mondom: egyelőre Lupin verziója látszik bejönni... DE! Formert jó szándék vezérli, aki volt a fórumtalin meggyőződhetett róla... nyilván pszichó az egész, mindenki csoportosul,úgy könnyebb, jönnek klikkek , pengeváltások, dolgozik az ego mindenkiben, de former itt van: 3325-nél is...

Re: nincs cím

#486940 Forcag Előzmény: #486935

Van 25db E-szarom 10250-től....

(akciósan 10000-ért vihető...)

Válaszokat "Lúzer" jeligére várom... :-(

Re: nincs cím

#486938 Előzmény: #486935

Nyilván nem tartozol senkinek beszámolóval, de mi határozza meg, hogy a fórumon sejtetted a szebb jövőt, mint az oly sokszor tetted, vagy éppen "magánban " értékeled "reálisan " a helyzetet? Válasszal sem tartozol, de megköszönném.

Re: nincs cím

#486935 Formerplayer Előzmény: #486929

Pedig dehogy, de hát ezt tudjuk be a sohasem elég tapasztalt nőiségednek.....:-)

Magánban nem felhívás zajlik, hanem reális helyzetértékelés...Nyugi... és kívánok neked egy kitartó és állllhatatos szebb jövőt....

Én olyan jókat mulatok, …

#486931 Ricsi

Én olyan jókat mulatok, beleszólni sincs kedvem.

Azt is csak halkan jegyzem meg, a zsidó mosónő számomra képzavar. :D

Re: nincs cím

#486929 exmnbs1 Előzmény: #486927

mellé bizony

nem és én sem neked

de nem először olvasok kiterjedt magánlevelezésedről mintegy felhívás keringőre a beragadtaknak

Re: nincs cím

#486928 rbbj11 Előzmény: #486814

egyszerű, bármelyik rosszul futó cég képes rá. Én azt nem értem, miért csodálkozol rajta? Végig hangoztottad, h. tisztában vagy a cég minden mozzanatával és értékeivel, kockázataival. Nincs ebben semmi meglepő most.

Re: nincs cím

#486927 Formerplayer Előzmény: #486923

Írtam valaha magánlevelet neked?

Szerintem jobb a peace...s fogalmad sincs, mit írok magánban....szóval okos nőciként, szerintem nyugi...

Vagy beszéljünk 10 évvel ezelőtti vidéki CIB-es bulikról? Nagyon mellé lőttem?:-)

Csókolom...:-)

Re: nincs cím

#486926 Sly-- Előzmény: #486921

Mert még tart az emberek tűrőképessége. De lesz az az árfolyamszint, ahol már szakadni fog a cérna.

Re: nincs cím

#486925 taresz Előzmény: #486923

"hogyha ők tartják vagy rávásárolnak akkor vége lesz"

Nem értem mit akartál vele mondani. Kifejtenéd?

Re: nincs cím

#486923 exmnbs1 Előzmény: #486920

ez nem az a téma szvsz, hogyha ők tartják vagy rávásárolnak akkor vége lesz

felesleges magánlevelezgetni

Re: nincs cím

#486922 Arsene Lupin Előzmény: #486917

"..nem jött be ..sőt.."

Nem Önt sajnálom, hanem azokat, akiket átb*szott a kábító, kamu bennfentes hitegetésével.

Re: nincs cím

#486921 Formerplayer Előzmény: #486919

Volt, aki megpróbálta..fórumtalin...de valahogy sikerült ismeretlenül, hogy egy idő után nem engem akartak meglincselni....

Értem és félem. Nem ma kezdtem....

Re: nincs cím

#486920 Formerplayer Előzmény: #486916

Még lehet igazad is van..Nőként viszont tartanod kellene magad a szakmaisághoz..itt már rég nem arról van szó, hogy kinek nagyobb a farka..

egyébként respect a kritikáidhoz, maximálisan..nem emlékszem, hogy kóstolgattalak volna...szvsz maradj ennél, még lehet, hogy a leghitelesebbként kerülsz ki ebből az őrült kavalkádból....

Re: nincs cím

#486919 Sly-- Előzmény: #486917

Most még jönnek kapaszkodva, hogy segítsen. De eljön majd az a szint, ahol már erősen vigyáznia kell saját magára, nehogy megverjék, mert hallgattak magára.

Mára ennyi. Holnap nagym…

#486918 Arsene Lupin

Mára ennyi. Holnap nagymosás lesz a nagyságos asszonyéknál, és még a tekenyőt is ki kell sikálnom.