Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #486927

mellé bizony

nem és én sem neked

de nem először olvasok kiterjedt magánlevelezésedről mintegy felhívás keringőre a beragadtaknak