Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

taresz Előzmény: #486923

"hogyha ők tartják vagy rávásárolnak akkor vége lesz"

Nem értem mit akartál vele mondani. Kifejtenéd?