Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

Az Állami Nyomda Nyrt. a…

#487343 MrTibi16

Az Állami Nyomda Nyrt. a 2011. április 19-i közgyűlésének 13/2011 (04.19.) számú határozata

szerint 2012. március 7-én, a Budapesti Értéktőzsdén 6351 darab „A” sorozatú Állami Nyomda

törzsrészvényt vásárolt 549 Ft/darab átlagáron a Concorde Értékpapír Zrt., mint befektetési

szolgáltató igénybevételével. A tranzakciót követően a Társaság saját tulajdonában lévő Állami

Nyomda törzsrészvények állománya 445002 darabra változott.

Budapest, 2012. március 7.

Az állami részesedésről …

#485408 MrTibi16

Az állami részesedésről lehet valamit tudni valami bejelentés?

Az látszik a jelentésből hogy az AEGON veszi (közel +1,5%)...

Van egy "egyéb" a tulajdonosok között lehetséges hogy az állami pakk: 8,05%!?

+ még van egy államháztartás részét képző pakk is : 2,88 %

Re: nincs cím

#484778 macika Előzmény: #484773

egon mit ír az egy dolog, de a csártja nem valami szép sajna

lenne forgalom akkor talán érdekes volna

Re: Gyj

#484734 macika Előzmény: #484713

jók ezek kb 10% esés után biztos jók lesznek

kivéve telcsi, az remélem 70 alá nem megy le