ÁNY, E-star, ÉMÁSZ, FHB, Mtelekom, OTP, Pannergy
Titkos favoritom, a pépör már több hónapja a figyelőlistámon van.
http://bet.hu/newkibdata/109965245/ANY120229QR01H.pdf
http://bet.hu/newkibdata/109965245/ANY120229QR02H.pdf
43 Ft-os osztalék javaslat.
29-én lesz gyj.
KBC-nél pont az ellenkezőjét kell tenni annak, amit javasolnak. Népi megfigyelés az utóbbi fél évből, többnyire bejött. :)
A korábbi 990 forintos Állami Nyomda célárfolyamát 665 forintra csökkentette, a papírokra vonatkozó ajánlását pedig vételről tartásra rontotta tegnapi dátumozású elemzésében a KBC.
700 felett még emailben ajánlgatták vételre :))
Most még esik is 575... gyj volt talán?
Magas labda volt, amit tegnap meg is játszottam. Az a taktikám, hogy 600 alatt venni és 1-2 nap után eladni, ez ma záróban volt :D
Persze csak játék pakkal.
http://bet.hu/newkibdata/109316870/ANY111220ER01H.pdf
Nem is értem, miért nem ez a cég kell az államnak, fundásan az egyik legjobb.
Ennyire rossznak látod a helyzetet !!?
Miért?
500-550 környékére leeshet.... szvsz
Benézett 600 alát erre a jelentésre és a shortfolio cikkének is volt szerintem köze hozzá!
Meddig eshet....
Naposon asszem 610 ("tickre ahogy vártuk")
Hetesen meg le sem írja annyira alacsony.
Nade meg is találtam: