Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#485990 zeeh_ Előzmény: #485989

Ha te lennél az állam és tiéd lenne a cég nagy része, majd elkezdenéd tömni állami megrendelésekkel, adnál a tortából a többieknek, amikor megvehetnéd a maradék %-ot is, ami még nem a tiéd? Én nem, az tuti.

Re: nincs cím

#485969 Kissherceg Előzmény: #485946

nem hiszem,hogy ne akarná megvenni a nem tőzsdéző államunk.. Kiszorítás pedig 815ön nem fog menni, csak felette. Nagy pénzzel is érdemes gyűjteni szvsz és állammal megegyezni, hogy átveszi a pakkot... Lásd pl Korányi vagy a nagy rába rally idején a két okos egyént.. Albrecht meg Pintér talán

Re: nincs cím

#485946 tigus Előzmény: #485932

ha normális piaci szereplő lenne, akkor igaz, hogy venné.

de ezeknél ki tudja?

azt hiszem, többet szereztek, mint akartak.

én nem érzem úgy, hogy tovább vennék.

(az igaz, ha folytatják, akkor kiszorítás a cél 815-ön)

Re: nincs cím

#485932 zeeh_ Előzmény: #485928

769-en zárt, szerinted 760 alá nem mehet be? Mondjuk tény, hogy ronda lenne egy 760 alá nézés. 1-2 héten belül meg kell jönnie a jóváhagyásnak, az szerintem átlendíti 800 fölé és akkor már az állam se fog cicózni, venni fogja tovább piacin. Szerintem. Aztán majd meglátjuk, hogy ők miként gondolkoznak. :)

Re: nincs cím

#485928 Kissherceg Előzmény: #485883

leszúrt 600 alá, lejjebb vártam de nem jött... Ez van, sztm mások is erre spekiznek, gyj jó volt. Nem látok teret tovább lefele...

Re: nincs cím

#485883 zeeh_ Előzmény: #485628

Sztori lesz az tuti. Így is, úgy is. :)

Mielőtt jön a jóváhagyás, igazán leküldhetnék a pincébe egy leszúrás erejéig. Szinte kizártnak tartom, hogy az állam a tőzsdén hagyná a céget, ha megjönne a kedvező döntés.

Re: nincs cím

#485628 Kissherceg Előzmény: #485623

jaja elvileg bármikor jöhet. Remélem az év sztorija lesz, ha beragadok, akkor nekem biztos :D

Re: nincs cím

#485623 zeeh_ Előzmény: #485618

Rövidesen jönnie kéne, ha jól emlékszem, 2-4 hónap volt megadva és utána lehet még kiszorítás valamikor. Nem feltétlenül közvetlenül utána, akár hónapokkal később. Nem hinném, hogy állam meghagy x% közkezet, amikor kapni fogja a cég az állami megrendeléseket.

Re: nincs cím

#485613 zeeh_ Előzmény: #485606

Ha engedélyezik a felvásárlást (amire jó esély van), az lökhet rajta egyet.

Tigus meg van még a rábá…

#485348 Elbuksz

Tigus meg van még a rábád ?Steszlt 1 éve nem tudom fölhívni,nincs a helyén.