http://mindent-a-szemnek.hu/index.php/2012/02/titanic-2-a-balatoni-csapas/
ne bonyolítsd!
Columbia az nem állam, hanem város (Dél Karolina fővárosa), és semmi köze a District of Columbiához, ami viszont gyakorlatilag semmi másból nem áll, mint magából Washington DC-ből.
Nyáron summer in BALATON
Télen HUMMER in Balaton
Washington DC, vagyis, Washington District of Columbia ...
;)
" Senki ne próbáljon Hummerrel a jégen mászkálni, kivéve persze Chuck Norrist, aki a Hummerrel úgy is átszeli a vizet, hogy az be sincs fagyva "
"Washington állam fővárosa: Olympia, amiről még senki sem hallott (földi magyar halandókként)"
Én jártam ott. Sokat esik arrafelé az eső, viszont remek erdők is vannak. Kiváló kirándulási lehetőség Seattle-ből.
eszetlen egy állam ez az USA! Ami ugye nem is egy állam, kapásból.
Hogy miért írom ezt?
Fővárosa pl. Washington DC, ami véletlenül sem Washington államában van, hanem egy minden államtól független területen.
Washington állam fővárosa: Olympia, amiről még senki sem hallott (földi magyar halandókként), legfontosabb városa Seattle.
Ráadásul pont a főváros lakosságának nincs egyetlen képviselője sem a Kongresszusban,csupán a Képviselőházban képviseli őket egy tanácskozási jogú küldött , aki részt vesz a Képviselőház bizottságaiban is, de nem szavazhat. A Szenátusban Washington lakóinak egyáltalán nincs képviselete.
A hír hallatán az RTL Klub úgy döntött, hogy 2012-ben a Kékszalagon Hummerrel fog indulni, Hummer Ferenc szociológus kapitánysága alatt.
Ez volt már többször is, de még mindig szórakoztat ...
:)
Múlt hónapban világméretű felmérést indított az ENSZ. Egy kérdésvolt:
"Kérem, mondja meg őszinte véleményét arra nézve, hogyan lehetne
megoldani az élelmiszerhiányt a világ többi részén?"
A felmérés nagy kudarccal végződött:
- Afrikában nem tudták, mit jelent az "élelmiszer".
- Kelet-Európában nem tudták, mit jelent az "őszintén".
- Nyugat-Európában nem tudták, mit jelent a "hiány".
- Kínában nem tudták, mit jelent a "vélemény".
- Közel-Keleten nem tudták, mit jelent a "megoldás".
- Dél-Amerikában nem tudták mit jelent a "kérem".
- Az USA-ban pedig nem tudták, mit jelent a "világ többi része".
Nem bizony. :) Ezek a Hammeres idióta újgazdagok beindították sok ember fantáziáját.
vicces vicces, de sztem ne alpárizálódjunk ezen az oldalon.
A többire meg ott van a youjizz.com !
Éééés akinek el kell hagynia a villát:
http://kepfeltoltes.hu/view/120208/wj9og2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
nem tipikus vicc, de gondoltam ebbe a topikba illik :)
http://mno.hu/fourfourtwo_nb1_ferencvaros/berki-krisztian-omleng-a-facebookon-1048107
:)