Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #476800

eszetlen egy állam ez az USA! Ami ugye nem is egy állam, kapásból.

Hogy miért írom ezt?

Fővárosa pl. Washington DC, ami véletlenül sem Washington államában van, hanem egy minden államtól független területen.

Washington állam fővárosa: Olympia, amiről még senki sem hallott (földi magyar halandókként), legfontosabb városa Seattle.

Ráadásul pont a főváros lakosságának nincs egyetlen képviselője sem a Kongresszusban,csupán a Képviselőházban képviseli őket egy tanácskozási jogú küldött , aki részt vesz a Képviselőház bizottságaiban is, de nem szavazhat. A Szenátusban Washington lakóinak egyáltalán nincs képviselete.