Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Humor

Re: nincs cím

#477033 matgab Előzmény: #476982

ne bonyolítsd!

Columbia az nem állam, hanem város (Dél Karolina fővárosa), és semmi köze a District of Columbiához, ami viszont gyakorlatilag semmi másból nem áll, mint magából Washington DC-ből.

Re: 18+ Marianna árok a föld legmélyebb pontja

#477021 kosami Előzmény: #477020

Nyáron summer in BALATON

Télen HUMMER in Balaton

Re: nincs cím

#476953 Wall street Előzmény: #476318

" Senki ne próbáljon Hummerrel a jégen mászkálni, kivéve persze Chuck Norrist, aki a Hummerrel úgy is átszeli a vizet, hogy az be sincs fagyva "

Re: nincs cím

#476940 Arsene Lupin Előzmény: #476854

"Washington állam fővárosa: Olympia, amiről még senki sem hallott (földi magyar halandókként)"

Én jártam ott. Sokat esik arrafelé az eső, viszont remek erdők is vannak. Kiváló kirándulási lehetőség Seattle-ből.

http://www.theolympian.com/

Re: nincs cím

#476854 matgab Előzmény: #476800

eszetlen egy állam ez az USA! Ami ugye nem is egy állam, kapásból.

Hogy miért írom ezt?

Fővárosa pl. Washington DC, ami véletlenül sem Washington államában van, hanem egy minden államtól független területen.

Washington állam fővárosa: Olympia, amiről még senki sem hallott (földi magyar halandókként), legfontosabb városa Seattle.

Ráadásul pont a főváros lakosságának nincs egyetlen képviselője sem a Kongresszusban,csupán a Képviselőházban képviseli őket egy tanácskozási jogú küldött , aki részt vesz a Képviselőház bizottságaiban is, de nem szavazhat. A Szenátusban Washington lakóinak egyáltalán nincs képviselete.

Re: nincs cím

#476800 matgab Előzmény: #476699

A hír hallatán az RTL Klub úgy döntött, hogy 2012-ben a Kékszalagon Hummerrel fog indulni, Hummer Ferenc szociológus kapitánysága alatt.

Múlt hónapban világmére…

#476681 kosami

Múlt hónapban világméretű felmérést indított az ENSZ. Egy kérdésvolt:

"Kérem, mondja meg őszinte véleményét arra nézve, hogyan lehetne

megoldani az élelmiszerhiányt a világ többi részén?"

A felmérés nagy kudarccal végződött:

- Afrikában nem tudták, mit jelent az "élelmiszer".

- Kelet-Európában nem tudták, mit jelent az "őszintén".

- Nyugat-Európában nem tudták, mit jelent a "hiány".

- Kínában nem tudták, mit jelent a "vélemény".

- Közel-Keleten nem tudták, mit jelent a "megoldás".

- Dél-Amerikában nem tudták mit jelent a "kérem".

- Az USA-ban pedig nem tudták, mit jelent a "világ többi része".

Re: 18+ Marianna árok a föld legmélyebb pontja

#476644 matgab Előzmény: #476627

vicces vicces, de sztem ne alpárizálódjunk ezen az oldalon.

A többire meg ott van a youjizz.com !