Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

kosami

Múlt hónapban világméretű felmérést indított az ENSZ. Egy kérdésvolt:

"Kérem, mondja meg őszinte véleményét arra nézve, hogyan lehetne

megoldani az élelmiszerhiányt a világ többi részén?"

A felmérés nagy kudarccal végződött:

- Afrikában nem tudták, mit jelent az "élelmiszer".

- Kelet-Európában nem tudták, mit jelent az "őszintén".

- Nyugat-Európában nem tudták, mit jelent a "hiány".

- Kínában nem tudták, mit jelent a "vélemény".

- Közel-Keleten nem tudták, mit jelent a "megoldás".

- Dél-Amerikában nem tudták mit jelent a "kérem".

- Az USA-ban pedig nem tudták, mit jelent a "világ többi része".