Emlékszem bux1112-ben volt 10 kontid kb 1500-2000pont minuszban, és mintha nagyon kétségbeejtett volna, ez meg volt 1M Ft minuszban is és csak így tartogattad?
Akármekkora +ban adtad el, jól jártál.
Emlékszem bux1112-ben volt 10 kontid kb 1500-2000pont minuszban, és mintha nagyon kétségbeejtett volna, ez meg volt 1M Ft minuszban is és csak így tartogattad?
Akármekkora +ban adtad el, jól jártál.
eladtam záróban...azthittem h jobban felkötik, de így is fogtam rajt 35000 ami persze semmi, de annak is örőlök h visszajött a pénzem
2011.07.29 nyitó: 19.700
500 pont híján visszahozta az esést. (nélkülem)
Pervezió!
akkor ez már nyerőben :)
érzésem szerint, hétfőn réssel fel nyithat, de azt be is tölti még aznap, majd jöhetne egy kis korrekció
könnyen lehet...én tavaszra 20-21000 közé várom de lelkileg nem tudom h tudom e addig tartani
többszörösen adott-vett pakk...higgitott...20 alatt kezdtem venni... igen befektető típus vagyok
többszörösen adott-vett pakk...higgitott...20 alatt kezdtem venni... igen befektető típus vagyok
én a 19500-at el tudom képzelni ebben a körben, ha csak felszúrás erejéig, vagy akár egy réssel fel nyitással...
200 napos 19130 körül
Akkor te egy befektető típus vagy... Nem is emlékszem mikor járt ott az árfolyam.
én a seholra szavaznék 19025-ön lennék nullán 200 db
http://stooq.com/q/?s=mol.hu&c=1y&t=c&a=lg&b=0
Ha itt nem állunk meg akkor sehol..
Milyen hír?
Agyon-vissza keresem, de semmi 4e Ft/db. hírt nem találok sehol.:-(
Belinkelnéd?
én 350-en eladtam ami volt, úgyhogy már csak pislogok és néha lehajtom a fejem...
Na, az gyönyörű lenne... :-/ De sajnos reális lehetőség, hogy el akarják adni, mert kell a lóvé.
Olajat találtak az Alföldön...semmi komoly.
Vagy felverik az árat eladás előtt mert piacra akarja dobni viktor a 20% ot,mert máshonnan nem lesz zseton.