Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#470738 Fornit Előzmény: #470711

Emlékszem bux1112-ben volt 10 kontid kb 1500-2000pont minuszban, és mintha nagyon kétségbeejtett volna, ez meg volt 1M Ft minuszban is és csak így tartogattad?

Akármekkora +ban adtad el, jól jártál.

Re: nincs cím

#470711 Bluebalu Előzmény: #470705

eladtam záróban...azthittem h jobban felkötik, de így is fogtam rajt 35000 ami persze semmi, de annak is örőlök h visszajött a pénzem

2011.07.29 nyitó: 19.700…

#470707 Fornit

2011.07.29 nyitó: 19.700

500 pont híján visszahozta az esést. (nélkülem)

Pervezió!

Re: nincs cím

#470705 Chaby Előzmény: #469999

akkor ez már nyerőben :)

érzésem szerint, hétfőn réssel fel nyithat, de azt be is tölti még aznap, majd jöhetne egy kis korrekció

Re: nincs cím

#470073 Bluebalu Előzmény: #470027

könnyen lehet...én tavaszra 20-21000 közé várom de lelkileg nem tudom h tudom e addig tartani

Re: nincs cím

#470072 Bluebalu Előzmény: #470017

többszörösen adott-vett pakk...higgitott...20 alatt kezdtem venni... igen befektető típus vagyok

Re: nincs cím

#470064 Bluebalu Előzmény: #470017

többszörösen adott-vett pakk...higgitott...20 alatt kezdtem venni... igen befektető típus vagyok

Re: nincs cím

#470027 Chaby Előzmény: #469974

én a 19500-at el tudom képzelni ebben a körben, ha csak felszúrás erejéig, vagy akár egy réssel fel nyitással...

200 napos 19130 körül

Re: nincs cím

#470017 Fornit Előzmény: #469999

Akkor te egy befektető típus vagy... Nem is emlékszem mikor járt ott az árfolyam.

Re: nincs cím

#469535 Sly-- Előzmény: #469524

Milyen hír?

Agyon-vissza keresem, de semmi 4e Ft/db. hírt nem találok sehol.:-(

Belinkelnéd?

Re: nincs cím

#469379 Chaby Előzmény: #469336

én 350-en eladtam ami volt, úgyhogy már csak pislogok és néha lehajtom a fejem...

Re: nincs cím

#469366 zeeh_ Előzmény: #469349

Na, az gyönyörű lenne... :-/ De sajnos reális lehetőség, hogy el akarják adni, mert kell a lóvé.

Re: nincs cím

#469349 Waszeitung Előzmény: #469336

Olajat találtak az Alföldön...semmi komoly.

Vagy felverik az árat eladás előtt mert piacra akarja dobni viktor a 20% ot,mert máshonnan nem lesz zseton.