"hogy az ellenzék ilyen szinten utánamegy vajon az összes vezető politikusnak?
30-50 évre visszamenőleg belenéznek a vizsgálandó politikus valaha aláírt, megírt stb összes dokumentumának és megnézik, hogy a világ bármely nyelvén írtak-e valami hasonlót?"
Te most viccelsz? Egyrészt ők írták, ha nem, akkor ők iktatták, de mindenképpen az ő megrendelésre mindenkiről tudtak mindent. Most csak elővesznek egyet-egyet időnként, amikor éppen ahhoz van ingerenciájuk. Nem véletlen, hogy nem lehet nyilvános az összes korábbi titkos adat.