Nem rossz. :) Én is küldök egyet neki nagyon hajaz arra amit látok . :)
Nem rossz. :) Én is küldök egyet neki nagyon hajaz arra amit látok . :)
Jajj, jó hogy mondod: Akinek meg van az 1:47-nél található (Orwell 1984 alapján) kép (jó felbontásban) az ossza meg velem legyen szíves (akár priviben is), előre is köszönöm :-)
Jaj, a meg nem írt játék...:-)
Nem neki szántam pedig. Majd keresek neki egy jó fideszes indulót.
Addig is horgásszunk:)
:-) Mintha _AT_ nek szólna :-D
Felteszem jobb minőségben is. Egyszerűen orgazmus ez a zene. :)