Küldjetek jó bulizenéket! Trance, house, techno, dnb, ilyesmiket. Köszi :D
Én is szeretem ezt a filmet meg az összes Bud Spencer Terence Hill páros filmet :)
Itt is megnézheted :
Az ördög jobb és bal keze (teljes film)
Ami nélkül évek óta nincs karácsony:
Szaloncukor, fenyőfa, bejgli, és az ördög jobb és bal keze :-)
Ezzel elég jó keretet adtál az elmúlt napok eseményeinek!