Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ZENE-Stock

Re: nincs cím

#464431 lagwagoner Előzmény: #464412

Jajj, jó hogy mondod: Akinek meg van az 1:47-nél található (Orwell 1984 alapján) kép (jó felbontásban) az ossza meg velem legyen szíves (akár priviben is), előre is köszönöm :-)

Re: nincs cím

#461613 banyaiz Előzmény: #461465

Nem neki szántam pedig. Majd keresek neki egy jó fideszes indulót.

Addig is horgásszunk:)

Re: nincs cím

#460978 Bendeguz Előzmény: #460545

Az egyik koleszos szobatársam is szerette a Manóvárt. Úgy tudom vannak foglalkoztató CD-ik is :)