Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#468534 Fornit Előzmény: #468510

A rés betöltve.

Ezt a mondatot ma mégegyszer le szeretném írni ebben a topicban :))

Nincs sok hátra a fenti …

#468510 Fornit

Nincs sok hátra a fenti résből:

17.810 a teteje

Mindjárt meglehet.

Vettem egy kicsit 17K-n.…

#466583 Sumerologo

Vettem egy kicsit 17K-n. Mert kezdett meglódulni. Erre mit látok? Ugyanazt, mint az E-STAR-nál. Azonnal (azóta is) folyamatosan pakolják az eladói oldalt....!

Az OTP-t még eladtam kis haszonnal, 2 perc múlva feltámadt. Úgy néz ki Matgab a barátom lesz.....:)

Re: nincs cím

#465896 Fornit Előzmény: #465807

Szóval a cég nem bóvli, de az egyik fő tulajdonos igen. Hogy is van ez? :))

Tegnap büntit is kaptak oláhországban, egy kicsit elsikkadt ez a hír a pozitívumok közt.

Re: nincs cím

#465769 filter Előzmény: #465555

Fitch: a MOL megtarthatja "befektetésre ajánlott" besorolását

Fitch: a MOL megtarthatja "befektetésre ajánlott" besorolását

"Nem érinti Magyarország szuverén adósbesorolásainak nemrégiben bejelentett leminősítése a Mol osztályzatait, a magyar olajipari cég pénzügyi helyzete szilárd - közölte kedden Londonban a Fitch Ratings. A MOL így megtarthatja befektetésre ajánlott minősítését - írja

az MTI. "

http://www.portfolio.hu/vallalatok/energia/fitch_a_mol_megtarthatja_befektetesre_ajanlott_besorolasat.161191.html

Még szerencse, mert különben ki venné meg a kormány pakkját, ha szükség lenne rá.:)

Re: nincs cím

#465555 Fornit Előzmény: #465548

:S

Nekem a reggelről bennfelejtett shortom teljesült 17200 felett. El is felejtettem.

-130 pontban stoppoltam.

Re: nincs cím

#465548 Chaby Előzmény: #465485

hiszitek vagy sem, de bent álltam nyitó után 750-en, résbetöltésre számítva

aztán ahogy felért 17k alá visszavontam...

vajon betölti a rést? é…

#465485 Chaby

vajon betölti a rést?

és ha betöltötte merre tovább? :)

Re: 2005-ös írás :)

#462032 holnor Előzmény: #459579

a jó öreg Bobolcsay bácsi :)

én is újra meg újra átolvasom az írásait.