LOL :)))
Hát ezért ez a nagy dráma, hirdetik a nemzeti hőstettet. :)))
http://www.imagebam.com/image/231e36166291017
Egy jó komment az FB oldaláról:
"Megköszönjük a magát hősnek beállító LMP-nek, ha a következő első ülésre beadványt fogalmaznak meg, amiben az áll, hogy a képviselő lemond az ingyen laptopról, ingyen telefonról, ingyen autóról, mentelmi jogról - ezzel vállalva az ittas vezetés, tilosban parkolás, stb. büntetéseket -, ingyen luxus utazásokról közpénzen, a személyi titkárokról - akik semmittevésért kapnak fizetést -, ingyen ebédről, ingyen újságról, ingyen bérelt lakásról, maximalizálni kérik az országgyűlési képviselők fizetését tokostul-vonóstul-frakcióban végzett tevékenységestül, másodállásostul, szakértői díjastul havi bruttó 500 ezer forintban, lemondanak a 13. havi, 14. havi, 15. havi fizetésekről, kötelezi a képviselőt, hogy mondjon le polgármesteri, iskola igazgatói, egyéb cégekben végzett titulusáról, ezzel csakis a választópolgárok érdekeit képviselve a napi 8 órás munkaidőben, részt vállalva a parlamenti munkában, nem alvással, olvasással, alkoholizálással, újság olvasással, internetezéssel, lógással, üdülgetéssel töltve az üléseket. Ha ezeket a célokat tűzi ki céljául az LMP, már elmondhatjuk, hogy a közért tesz, hisz fölöslegesen, ablakon kidobott milliárdokat spórol a magyarságnak. Ha ezek megvannak, hihető, hogy a közért akar tenni. Amíg saját bankszámlája nagyságáért "dolgozik", amíg nevetséges ál-letartóztatással dicsekszik, amíg öten ülnek a Tisztelt Házban, amíg luxus üdülésen vesz részt közpénzeken a rokon, családtag, szerető személyi titkárával, havonta, szemrebbenés nélkül zsebre vágva olyan havi jövedelmet, amit az átlagember 50 év alatt sem kap meg, pedig dolgozik, munkahelyre bejárva, ott felelősséggel, megfeszített tempóban dolgozva, addig a fene el nem hiszi, hogy a magyarságért tesz bármit. Az MSZP-vel karöltve végrehajtott, nevetséges színjátékot köszönjük, de túl átlátszó volt, mintsem hihető lenne. Változás csak akkor lesz, ha minden politikus eltűnik a színről és nép fog össze, nélkülük. Ha még mindig van olyan magyar, aki az országot 8 éven keresztül szétlopó MSZP-nek egyetlen szavát elhiszi, az megérdemli a sorsát. Amíg van ember, aki nem látja át, hogy a Győzike show, Való Világ és egyéb agymosásra kitalált műsorok a néphülyítést szolgálják, addig nehéz lesz pártfüggetlen, a népért tenni akaró szakértői kormányt felállítani. De legyen annyiban igaza a saját magát - a semmiért - hősnek kikiáltó, jelenleg vagyonokat az államkasszából elherdáló politikusnak, hogy tavasszal lesz folytatás. Politikusok nélkül, a jelenleg a bársony páholyokban tespedő képviselők, vezetők, sőt az előző kormány bársony székeiben tespedő képviselők, vezetők számon kérésével, felelősségre vonásával, az általuk ellopott milliárdok államkasszába való visszatélével. Boldog Karácsonyt mindazoknak, akik becsülettel végzik a dolgukat, zokszó nélkül tűrik, hogy éjt nappallá téve, minimálbérért dolgoznak, évek óta munkát keresnek, röviden mindazoknak, akik még soha, semmivel nem rövidítették meg sem az országot, sem a választópolgárokat. Mindenkinek, aki akár tettben, akár gondolatban a magyarságért küzd és tervez, még üres pénztárcával is. A mi zsebünkből, az áldozatok árán saját zsebüket tömőknek mielőbbi lelkiismeret vizsgálatot kívánok!"